مشاوره مالیاتی ، دادرسی مالیاتی

اظهار نامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی:

طبق قانون کلیه اشخاص ذیل می بایست اظهارنامه مالیاتی خود را ارایه و یا ارسال نمایند که مهمترین این اظهارنامه ها به شرح ذیل است:

1.     اظهارنامه مشاغل

2.     اظهارنامه ارزش افزوده

3.     اظهارنامه اجاره

4.     اظهارنامه شرکت (اشخاص حقوقی)

5.     اظهارنامه ارث

پر کردن اظهارنامه مالیاتی یه کار کاملا تخصصی هست که متاسفانه اشخاص بسیاری که در این زمینه تخصص کافی ندارند وارد این حیطه شده و ادارات مالیاتی و مودی مالیاتی رو دچار مشکلات جدی می نمایند.

باتوجه به اینکه سازمان مالیاتی در حال گسترش بانک های اطلاعاتی خودش در سال های اخیر بوده و هست، اینکه شخص به مانند سابق به کافی نت ها و پیشخوان هایی که هیچ اطلاعات مالیاتی ندارند مراجعه کنه و بخواد به مانند سابق اظهارنامه مالیاتی خودش رو ارسال کنه دچار خطایی شاید غیرقابل جبران شده به این دلیل که جرایم مالیاتی عدیده ای که برای این نوع اظهارنامه ها قابل تصور هست بسیار زیاد و در اکثر موارد جبران ناپذیر هست.

بنابراین پیشنهاد ما این هست که برای ارسال اظهارنامه مالیاتی حتما به یک شخص یا گروهی که به صورت تخصصی کار مالیاتی رو انجام میدن مراجعه کنید و از مراجعه به اشخاصی که اصطلاحا این کاره نیستند جدا خودداری نمایید.

اگر خواستید اظهارنامه خودتون رو ما براتون انجام بدیم، خوشحال میشیم که توسط تیم مشاوران مالیاتی طینت تراز بتونیم کمکی به شما کرده باشیم.

سوال و درخواست خود را با کامل نمودن فرم زیر مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، هماهنگی لازم را انجام دهند.

اسکرول به بالا