مشاوره مالیاتی ، دادرسی مالیاتی

پیش ثبت نام و ثبت نام کد اقتصادی (ثبت نام مالیاتی)

پیش ثبت نام و ثبت نام کد اقتصادی (ثبت نام مالیاتی)

پیش ثبت نام و ثبت نام کد اقتصادی (ثبت نام مالیاتی)

وقتی قراره یک فعالیت اقتصادی شروع بشه، الزاما نیاز به این هست که اون شخص اعم از حقیقی یا حقوقی در سامانه های مالیاتی ثبت نام کنه

چنانچه شخص حقیقی صاحب شغل، در مهلت مقرر که چهار ماه پس از شروع فعالیت اقتصادی هست ثبت نام خودش رو در سامانه های مالیاتی تکمیل نکنه مشمول جرایم و محرومیت های قانونی میشه.

تبصره 3 ماده 177 قانون مالیات های مستقیم: صاحبان مشاغل مکلفند ظرف چهار ماه از تاریخ ‌شروع فعالیت مراتب را کتبا به ادارة امور مالیاتی محل اعلام نمایند.

عدم انجام دادن تکلیف فوق در مهلت مقرر مشمول جریمه‌ای ‌معادل ده درصد (10%) مالیات قطعی و نیز موجب محرومیت ازکلیه تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی تا تاریخ شناسایی توسط ادارة‌ امور مالیاتی خواهد بود. این حکم در مورد صاحبان مشاغلی که ‌برای آنها از طرف مراجع ذیربط پروانه یا مجوز فعالیت صادرگردیده است‌، نخواهد بود.

 

ثبت نام مالیاتی برخلاف سادگی که درنگاه اول به نظر میاد یه کار تخصصی هست و نباید هر کسی که در این حیطه تخصصی نداره وارد این امر بشه و باعث بشه که مودی به مشکل بیفته.

مودیان حقوقی و شرکت ها برای ثبت نام مالیاتی به مشاوره بیشتری نیاز دارند تا در ادامه مراحل شرکت به مشکلات مالیاتی در این زمینه برخورد نکنند.

اگر مایل بودین خدمات ثبت نام تون رو ما براتون انجام بدیم به تیم مشاوران مالیاتی طینت تراز اعتماد کنید. ما به نحوی عمل خواهیم کرد که مشکلی برای شما ایجاد نشه.

سوال و درخواست خود را با کامل نمودن فرم زیر مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، هماهنگی لازم را انجام دهند.

اسکرول به بالا